Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про заклад дошкільної освіти (ясла-садка комбінованого типу) №8  «Вербиченька»   та  СТАТУТА   прийом дітей до закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

 

     Для дітей в групи спеціального призначення обов’язковий висновок про комплексну оцінку психолого-педагогічного розвитку  дитини, який надається в інклюзивно-ресурсному центрі.

 

  За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

 

 

  Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу може здійснюватись:  за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;  на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу; у разі несплати без поважних причин  батьками або особами, що їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.   

 

 

 

 

Ми раді, що Ваша дитина відвідує наш дитячий садок, з Вашою дитиною працюють кваліфіковані педагоги.

«Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє сім’ю від обов’язку виховувати і розвивати її в родинному колі». (ст. 8 п .2 Закону України «Про дошкільну освіту» )

«Батьки несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, за збереження їх життя, здоров’я, людської гідності». (Ст. 8 п .3 Закону України «Про дошкільну освіту» )

 

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

 

1.      Щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків про стан здоров`я, оглядає гортань і шкіру, вимірює температуру  в період карантину, або з підозрою на хворобу  тощо. Батьки повідомляють вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття).

 

До ЗДО батьки приводять дитину:

1. здорову  (не можна приводити до садочка дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються);

·         чисту, охайно одягнену (одяг має відповідати погодним умовам);

·         у зручному взутті (змінне взуття (капці, черевики тощо) повинні щільно фіксуватися на нозі дитини та мати каблук заввишки 1 см з метою профілактики плоскостопості). Слід пам`ятати, що від одягу та взуття залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.

·         не пізніше 8.15  години ранку, забирати дитину не пізніше 19.00.

 

2.      Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.

3.      Якщо дитина захворіла або відсутня через інші причини, батьки повинні негайно повідомити про це персонал дошкільного закладу.

4.      Після перенесеного захворювання діти в дитсадок приймаються тільки за наявності довідки сімейного лікаря з вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.

5.      Про вихід дитини в садочок після її відсутності батьки завчасно повідомляють  вихователя (за добу).

6.      Відправляючись у відпустку, батьки повинні написати заяву.

 

 

 

Поважними причинами невідвідування дитиною ЗДО є випадки, підкріплені відповідними документами:

·         хвороба дитини (медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ЗДО);

·         відпустка батьків (заява від батьків);

·         літнє оздоровлення: 1 червня – 31 серпня (заява від батьків);

·         дитину можна залишати вдома за сімейними обставинами без подальшого надання медичної довідки про стан її здоров’я, попередивши про це вихователів групи;

·         у будь – якому випадку невідвідування ЗДО у перший день до 8.15 батькам необхідно повідомити вихователів про причину відсутності дитини та, у подальшому, періодично інформувати педагогів про стан здоров’я дитини.

 

7.      Щодня особисто, батьки мають  передавати і забирати дитину у вихователя, не передовіряти особам, що не досягли повноліття  та особам у нетверезому стані (вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім та батькам в нетверезому стані).

8.      Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, спортивної форми,чохол для гребінця. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

9.      Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими. Працівники закладу не несуть відповідальності за збереження дитячих прикрас (сережки, хрестики тощо).

10.  Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих, дрібних предметів, ліків. Заборонено давати дитині з собою жувальну гумку, гроші.

11.  Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

12.  Батьки не повинні входити до групових кімнат без потреби і змінного взуття.

13.  З метою збереження життя і здоров`я дітей, запобігання травматизму заборонено пересуватися на транспортних засобах територією закладу освіти  та приходити з будь-якими домашніми тваринами.

14.  Оплату за утримання  дитини в дитячому садку необхідно здійснювати до 10-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей.

15.  Конфліктні ситуації не слід вирішувати у присутності дитини, так як це травмує її психіку.

16.  Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників  закладу, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

17.  Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або адміністрацію.

 

Під час складання правил використано:

1.         Закон України «Про дошкільну освіту».

2.         Положення про дошкільний навчальний заклад.

3.         Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів.

Питання щодо плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах регламентовано

•          статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001р. №2628-ІІІ (із змінами);

•          постановою Кабінету Міністрів України «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» від 26.08.2002р. № 1243 (із змінами);

•          Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 21.11.2002 р. № 667

 

 

Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини.